Falubaz rezygnuje z Myszki Miki. Na kevlarach, szalikach i kubkach będzie nowa postać! Wiemy jaka! [WIZUALIZACJE]

Falubaz rezygnuje z Myszki Miki. Na kevlarach, szalikach i kubkach będzie nowa postać! Wiemy jaka! [WIZUALIZACJE] fot. falubaz.com
Powrót do żużlowej elity, nowa nazwa, nowy skład i nowe… logo. Falubaz definitywnie rezygnuje z Myszki Miki na plastronach i w herbie drużyny. To pokłosie ostatnich negocjacji prowadzonych przez zarząd zielonogórskiej drużyny z przedstawicielami Disneylandu. Rozmowy na ten temat toczyły się w Paryżu. Nasi żużlowcy w kwietniu na tor wyjadą w zupełnie nowych kombinezonach zaprojektowanych przez australijskiego projektanta Oziego Bucka. PZM nakazuje Falubazowi wprowadzić nową komunikację wizualną. Wiemy już, że na kelvalarch zamiast Myszki Miki, pojawi się inna postać z bajki.

 

 

 

To z pewnością duże zaskoczenie dla sympatyków Falubazu. Zielonogórska drużyna od  kilkudziesięciu lat identyfikowana jest z popularną Myszką Miki. Mimo iż myszka niezbyt kojarzy się ze sportami motorowymi, to kibice pokochali herb drużyny.

Niestety okazuje się, że po powrocie do ekstraligi żużlowej Falubaz musi całkowicie zmienić tzw. komunikację wizualną. To pokłosie ostatnich negocjacji prowadzonych przez zarząd zielonogórskiej drużyny z przedstawicielami Disneylandu.