Już dawno po ulicach Zielonej Góry nie jeżdżą takie jelcze

Już dawno po ulicach Zielonej Góry nie jeżdżą takie jelcze fot, facebook Tomasz Czyżniewski
Centrum miasta. Jakieś takie nierzeczywiste. Już dawno po ulicach Zielonej Góry nie jeżdżą takie jelcze - pisze Tomasz Czyżniewski.

 

Centrum miasta. Jakieś takie nierzeczywiste. Już dawno po ulicach Zielonej Góry nie jeżdżą takie jelcze. Ul. Pieniężnego (wtedy Warskiego) nie jest jeszcze zabudowana. Na parkingu stoi sporo samochodów i nie ma jeszcze galerii Grafitt. Co było lepszym rozwiązaniem: pozostawienie parkingu czy wybudowanie galerii z parkingiem na górnych piętrach?   

Fot. Czesław Łuniewicz – zbiory Archiwum Państwowe w Zielonej Górze

#DawnaZielonaGóra #BohaterówWesterplatte

Przypominam, że w moich tekstach o dawnej Zielonej Górze, wykorzystuję również Wasze wspomnienia. Dopisanie uwag i wspomnień traktuję jako zgodę na publikację. W ten sposób razem możemy ciekawiej opowiadać o naszym mieście.

 

 

facebook Tomasz Czyżniewski

Najpopularniejsze

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.