Lokalne pamiątki podbiły ratusz!

Lokalne pamiątki podbiły ratusz! fot. visit zg
Spacerujesz zielonogórskim deptakiem i zastanawiasz się gdzie kupić pamiątki? Zapraszamy do ratusza! Znajdziesz u nas nie tylko magnesy, kubki czy pocztówki, ale też unikatowe, regionalne produkty - zachęca VISIT Zielona Góra.

 

logo VISIT ZIELONA GÓRA

 

 

 

Artystyczna odsłona

Zielona Góra to nie tylko tradycje winiarskie czy znane drużyny sportowe. O jej kulturalnej atrakcyjności stanowią także artyści. Swoim kunsztem z pewnością zrobią oni na Was niemałe wrażenie! Rzeźbiarstwo, malarstwo, czy ilustratorstwo to tylko niektóre z dziedzin wykonywanych przez naszych lokalnych reprezentantów.

– A może coś lokalnego?

– Proszę bardzo!

Często pytaliście nas o dostępność lokalnych produktów. I oto są!

Urozmaiciliśmy o nie nasz asortyment i przygotowaliśmy dla Was wystawę w jednej z gablot w naszym punkcie w ratuszu. Możecie na niej poznać sylwetki lokalnych artystów oraz zapoznać się z szerokim wachlarzem stworzonych przez nich produktów. Tak więc… zapraszamy Was na spotkanie ze sztuką!

Jakość w cenie, dusza w przedmiotach…

Przedmioty wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół, a co najważniejsze pochodzą z samej Zielonej Góry lub jej bliskich okolic! Z pewnością idealnie spełnią rolę prezentu. Staną się też wyjątkową ozdobą lub pamiątką, która będzie w stanie przywołać miłe wspomnienia.

Znajdziecie na nich zielonogórskie motywy (np. winiarski), kluczowe zabytki oraz indywidualne wizje i inspiracje twórców. Dzięki swojemu charakterowi przedmioty te skrywają pewnego rodzaju historię i przemawiają do swoich przyszłych właścicieli.

 

Dla każdego coś fajnego!

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wieku wybierzecie niepowtarzalną pamiątkę dla siebie lub bliskich.  

Zachęcamy do odkrycia artystycznej duszy naszego regionu.

ZOBACZ WIĘCEJ >>>TUTAJ<<<

 

Najpopularniejsze

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.