Nieodpłatna pomoc prawna w urzedzie miasta Zielona Góra!

Nieodpłatna pomoc prawna w urzedzie miasta Zielona Góra! fot. freepik
Urząd Miasta Zielona Góra informuje o możliwości skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Porady są udzielane osobiście w godz. 7.30-18.30 wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty w punktach w budynku przy ul. Gen. J. Dąbrowskiego 41 w Zielonej Górze.

 

W związku z nakazami i ograniczeniami w związku z wystąpieniem stanu epidemii SARS-Cov-2:
 1. osobista, bezpośrednia porada:
  • na osobistą, bezpośrednią poradę może zapisać się OSOBA ZDROWA, bez objawów chorobowych, nieprzebywająca na kwarantannie i niemieszkająca z osobą przebywającą na kwarantannie;
  • w czasie porady w punkcie może przebywać TYLKO 1 OSOBA* (umówiona na poradę);
  • w czasie porady oraz na terenie budynku urzędu obowiązuje NAKAZ zasłaniania ust i nosa;
  • przed wejściem do punktów są dostępne dozowniki z płynem dezynfekcyjnym;
  • w punktach są zamontowane przesłony ochronne;
 2. porada telefoniczna:
w związku z epidemią udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego może odbywać się również telefonicznie - należy zgłosić wówczas chęć skorzystania z takiej formy udzielenia porady oraz podać nr telefonu kontaktowego.
 
ZAPISY:
1) telefonicznie pod nr 68 456 48 34 (dni robocze w godz. 7.30-15.00) lub
2) emailowo przez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;
w treści emaila należy podać proponowaną datę i godzinę spotkania.
 
Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywa się według kolejności zgłoszeń po umówieniu terminu wizyty.
 
Więcej informacji >>>TUTAJ<<<
 
um zg

Najpopularniejsze

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.