Strefa zabaw dla najmłodszych na zielonogórskim deptaku [VIDEO]

Strefa zabaw dla najmłodszych na zielonogórskim deptaku [VIDEO] fot. screen yt
Na zielonogórskim deptaku powstała strefa zabaw dla dzieci. Swoją lokalizację znalazła ona tuż obok ratusza. A znaleźć w niej można kilka urządzeń zabawowych. Zamiast jednak na monety, działają one na bezpłatne żetony. Otrzymać je można w lokalach gastronomicznych, które także znajdują się na zielonogórskim deptaku. - To kontynuacja akcji „Miasto dla Gastro”, w innym wydaniu i skierowana głównie do najmłodszych mieszkańców Zielonej Góry - mówi radny Rafał Kasza.

 

Żeby dostać żetony wystarczy pójść do jednej z kawiarni lub restauracji. Są one bonusem do złożonego zamówienia.

Pomysł trafny, bo dzięki strefie zabaw gastronomom wzrasta liczba klientów. Dzieciom natomiast przybywa endorfin. Naszymi ekspertami od zabawowych automatów byli Piotruś, Zosia i Małgosia. Bo kto inny zna się lepiej na zabawie, jak nie kilkuletnie dzieci. Ale nie tylko im uśmiechy nie schodziły z twarzy. Strefa zabaw przypadła do gustu także ich mamom. I babci.

Należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Jedną z nich jest reguła, że dzieci do lat 12 mogą się bawić w strefie zabaw tylko pod okiem dorosłego opiekuna. Cały regulamin, obowiązujący w strefie, znajdziecie tuż obok wejścia do niej. Dodajmy, że jest też już pomysł, żeby strefa była atrakcją całoroczną. Na okres jesienno – zimowy zabawki miałyby trafić do holu CRS-u przy Sulechowskiej.

 

 

Małgorzata Włodarczyk - Radio Index

Najpopularniejsze

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.