Zielonogórska Ekoenergetyka wchodzi na rynek brytyjski!

Zielonogórska Ekoenergetyka wchodzi na rynek brytyjski! fot. materiały prasowe
Ekoenergetyka rozpoczyna współpracę z firmą EV3 Power, konsultantem ds. zrównoważonego rozwoju z siedzibą w Wakefield, w zakresie rozwoju sieci sprzedaży na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Wejście na rynek brytyjski jest ważnym etapem w rozwoju naszej sieci w Europie. Portfolio produktów Ekoenergetyki z pewnością zainteresuje klientów, którzy już korzystają lub planują korzystać z pojazdów elektrycznych. Aż 70 proc. Brytyjczyków jest zainteresowanych zmianą pojazdu spalinowego na EV – zaznacza Anna Bodnar, dyrektor ds. rozwoju dystrybucji, Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o.

W ramach partnerstwa stacje ładowania Ekoenergetyki będą oferowane na rynku brytyjskim przez EV3 Power, co wzbogaci ich ofertę o imponującą gamę urządzeń do ładowania w zakresie zrównoważonego rozwoju. EV3 Power jest jedynym w Wielkiej Brytanii ogólnokrajowym instalatorem ładowarek elektrycznych i konsultantem ds. zrównoważonego rozwoju dla wielu rodzajów przedsiębiorstw, od inżynierów budownictwa, deweloperów, firm transportowych i logistycznych po firmy edukacyjne i władze lokalne. Ich oferta obejmuje najnowocześniejsze technologie, które pomagają klientom w realizacji ich celów środowiskowych. Oferta kierowana jest głównie do pierwszej grupy wykonawców i firm budowlanych pracujących przy dużych projektach infrastrukturalnych obejmujących panele słoneczne, akumulatory, rozwiązania terenowe typu off-grid, a także domowe i komercyjne ładowarki pojazdów elektrycznych.

Cieszymy się, że możemy sprowadzić Ekoenergetyka i ich prawdziwie innowacyjną technologię do Wielkiej Brytanii. Jest to marka ciesząca się uznaniem w całej Europie i uznawana za jakość zarówno pod względem produktów, jak i usług. Dostrzegamy duże możliwości na rynku pojazdów elektrycznych, a ich huby ładowania oferują coś zupełnie innego niż to, co mamy obecnie w Wielkiej Brytanii.- mówi Dyrektor Zarządzający EV3, Pete Bevils.

Ekoenergetyka produkuje jedną z najszerszych gam ładowarek do pojazdów elektrycznych na świecie, specjalizując się w koncentratorach ładowania o wysokiej mocy 2200 kw dla pojazdów elektrycznych, a także dużych komercyjnych i miejskich pojazdów elektrycznych, takich jak ciężarówki, autobusy i pojazdy do wywozu odpadów.

Bogate doświadczenie Ekoenergetyki opiera się na rozwiązaniach ładowania wdrożonych w 131 lokalizacjach, głównie w Europie, w tym w Helsinkach, Barcelonie, Hanowerze, a także w wielu lokalizacjach we Francji, Niemczech i Polsce.  W portfolio firmy znajdują się ładowarki o mocy 30 kW do użytku domowego, 100 kW oraz superszybkie ładowarki o mocy 350 kW, które pozwalają zwiększyć zasięg akumulatora samochodu o 100 km w czasie poniżej 4 minut.

 

ekoenergetyka.com.pl
czerwiec 09, 2023

Trwa walka o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Można już kręcić kilometry dla Zielonej Góry. Przypomnijmy – nasze…
czerwiec 09, 2023

W niedzielę spacer do Górzykowa i spotkanie z papugami

 Zielonogórski oddział PTTK zaprasza w niedzielę (11.06), na kolejną wycieczkę…
czerwiec 09, 2023

Rocznicowy mural na murach aresztu

Mur aresztu przy ul. Łużyckiej opanują winiarze, książęta, przemysłowcy i…
czerwiec 09, 2023

Jarmark Winobraniowy 2023 [MAPKA / REGULAMIN / CENNIK]

Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator po raz kolejny …
czerwiec 09, 2023

Flamenco dla chorego Bartka

W piątek, 9 czerwca, o 19.30 w Piekarni Cichej Kobiety…

Krzysztof Rutkowski w restauracji Casa Mia w Zielonej Górze. Co tam robił? (ZDJĘCIA)

W piątek, 9 czerwca, Krzysztof Rutkowski pojawił się w restauracji Casa Mia Zielonej Górze. Tym…

Strażacka i łowiecka brać świętują [FELIETON]

W miniony weekend dwie duże społeczne organizacje świętowały stulecie: Polski Związek Łowiecki i Związek Ochotniczych…

As w rękawie i nasz miejski, oryginalny skarb [ZDJĘCIA]

Jeszcze tam nie byliście? To wciąż macie szansę! Możecie wybrać się na nietypowe i bardzo…

Przetarg rozstrzygnięty. Czas budować schronisko

Czworonożni mieszkańcy schroniska dla bezdomnych zwierząt wkrótce będą mieć nowy, piękny dom. Koszt inwestycji jest…

Wszyscy kręcimy dla Zielonej Góry. Stuknęło nam 100 tys. kilometrów!

Dla Zielonej Góry kręcą młodsi i starsi. Rowerzyści mkną przez miasto i nabijają cenne kilometry…

Wieńce wiszą na zielonogórskim ratuszu! Czas zejść do piwnic winiarskich! [ZDJĘCIA]

W środę rano przed ratuszem pojawili się alpiniści z zielonogórskiej firmy Alpinex. Zadanie mieli jasne:…

 

 

Na skróty

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.