Zielonogórzanie rozświetlili miasto. Na Kaczym Dole kopią i równają. Senator Dowhan obrażał byłą żonę w tytułach przelewów

Zielonogórzanie rozświetlili miasto. Na Kaczym Dole kopią i równają. Senator Dowhan obrażał byłą żonę w tytułach przelewów fot. łz / dron wzg / ri
Podsumowanie minionego tygodnia zaczynamy oczywiście od świątecznej atmosfery, która na dobre rozgościła się w Zielonej Górze. Wczoraj (4.12) mieszkańcy w towarzystwie prezydenta miasta Janusza Kubickiego, radnych i Świętego Mikołaja rozświetlili miasto, które zostało udekorowane pięknym świątecznymi ozdobami i iluminacjami. - To będzie wielka metamorfoza tego miejsca. Zakres prac jest duży, a otwarcie odmienionego Kaczego Dołu planujemy na Dzień Dziecka – mówił w ubiegły piątek (2.12) radny Paweł Wysocki (Zielona Razem). My sprawdzaliśmy jak przebiegają prace w popularnym Kaczym Dole. Zachęcamy do zerkania do naszej galerii. Na koniec podsumowania tygodnia wracamy do sprawy alimentów senatora Roberta Dowhana z Platformy Obywatelskiej. Dowhan płacąc alimenty na dzieci, miał w tytułach przelewów obrażać byłą żonę. „Złodziej zawsze będzie złodziejem a sz… i k… zawsze sz i k!!!” – pisał Senator.

 

Raz w roku jest taki moment, kiedy zielonogórzanie wspólnie tworzą magiczną atmosferę świąt. Wczoraj (4.12) za sprawą wyjątkowej świty – Świętego Mikołaja, prezydenta miasta, radnych i mieszkańców, Zielona Góra rozbłysła tysiącem światełek. Wspólne rozświetlanie miasta to już nasza tradycja! Zobaczcie zdjęcia! Lśni fontanna na Placu Bohaterów Westerplatte, deptak czy trójwymiarowa bombka. Oprócz wspomnień pozostaną zdjęcia, bowiem ta wyjątkowa sceneria tworzy doskonałe tło do świątecznych rodzinnych pamiątek. Dzisiejszy wieczór, choć chłodny, przyniósł wiele ciepłych chwil. Pastorałki na żywo, blask światełek i smak słodkości sprawiły, że wszyscy poczuliśmy aurę świąt. Dziękujemy Wam za ten wspólny czas!

Zielona Góra rozświetliła się na Święta! Był Mikołaj i choinka z lasu! [ZDJĘCIA] (wiadomoscizg.pl)

- To będzie wielka metamorfoza tego miejsca. Zakres prac jest duży, a otwarcie odmienionego Kaczego Dołu planujemy na Dzień Dziecka – mówił w ubiegły piątek (2.12) radny Paweł Wysocki (Zielona Razem). Zdjęcia z drona pokazują, jak duży teren został objęty modernizacją. Znajdzie się tam tor przeszkód i zjeżdżalnia skarpowa dla młodych, a w strefie seniora m.in. ławko-huśtawki. Do tego pump track, tor speedrowerowy i mnóstwo zielni. - Na Kaczym Dole będą też leżaki i pierwsza w Zielonej Górze siłownia pod chmurką wyposażona w sprzęt do rehabilitacji – dodaje radny Filip Czeszyk.

Na Kaczym Dole kopią i równają. To historyczna zmiana. Zieleń zamiast asfaltu! [ZDJĘCIA Z DRONA] (wiadomoscizg.pl)

 

„Złodziej zawsze będzie złodziejem a sz… i k… zawsze sz i k!!!” – przelew o takim tytule senator Platformy Obywatelskiej Robert Dowhan wysyłał swojej byłej żonie. Obraźliwych i skandalicznych tytułów było więcej: „wpłata dla zł-ja”, na „sex wakacje”, „sex wyjazdy”, „sex podróże”. Sprawa bulwersuje, bo senator twierdzi, że te przelewy, to alimenty na dzieci. - On publicznie dba o prawa kobiet, ale sam ich nie przestrzega, obrażając matkę swoich dzieci – mówi na łamach Gazety Lubuskiej był żona Dowhana. Sądowa sprawa z obraźliwymi tytułami w tle jest w toku.

Na „sex wakacje”, „sex wyjazdy”, „sex podróże”. Senator Robert Dowhan z PO płacąc alimenty w tytułach przelewów obrażał byłą żonę!? (wiadomoscizg.pl)

 

 

wzg
grudzień 11, 2023

Uwaga, zabraknie prądu w Zielonej Górze i okolicach!

Zielonogórski oddział Enei wyłączy prąd na kilku ulicach w Zielonej…
grudzień 08, 2023

Poznaj ich ograniczenia, by wiedzieć jak pomóc

Na Uniwersytecie Zielonogórskim świętowano Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z…
grudzień 08, 2023

Marzy mi się zielonogórskie wino mikołajkowe

- Może uda się wprowadzić taki produkt w przyszłym roku,…
grudzień 08, 2023

W niedzielę wędrówka po Zielonej Górze

Zielonogórski oddział PTTK organizuje w niedzielę (10.12) kolejny spacer w…
grudzień 08, 2023

Winowajcą jest kraken

Do chorego w szpitalu idź zdrowy, w maseczce i sam.…

Seniorzy w Baśniowym Zatoniu. Nowe Porozumienie Paradyskie. Zielonogórski sztab WOŚP z wizytą u Jurka Owsiaka

Miniony tydzień przyniósł wiele ciekawych newsów i wydarzeń. Podsumowanie zaczynamy od wizyty w Zatoniu, gdzie…

CRS na święta - Jak będzie otwarty basen?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze poinformował, jak w ostatnich dniach roku, zwłaszcza…

Seniorzy licznie odwiedzili Zatonie [ZDJĘCIA]

„Baśniowe Zatonie” – świąteczna iluminacja w Parku Książęcym, wciąż przyciąga ludzi. Na sobotę prezydent Janusz…

Śnieg i światło [FELIETON]

W niedzielny wieczór na schodach spotkałem sąsiadkę: - Widział pan, jak pięknie wygląda rynek? -…

Zmiany na zielonogórskich skrzyżowaniach. Ściąga dla kierowców

Zielonogórscy kierowcy pytają o inteligentne światła, dlatego przygotowaliśmy ściągę. Wyruszyliśmy w trasę wokół śródmieścia: dworzec…

Drzewko na święta. Miasto rozda choinki

Urząd miasta wspólnie z ZGK kolejny raz przygotował dla mieszkańców prezent na Boże Narodzenie -…

 

 

Na skróty

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.