Zielonogórzanie rozświetlili miasto. Na Kaczym Dole kopią i równają. Senator Dowhan obrażał byłą żonę w tytułach przelewów

Zielonogórzanie rozświetlili miasto. Na Kaczym Dole kopią i równają. Senator Dowhan obrażał byłą żonę w tytułach przelewów fot. łz / dron wzg / ri
Podsumowanie minionego tygodnia zaczynamy oczywiście od świątecznej atmosfery, która na dobre rozgościła się w Zielonej Górze. Wczoraj (4.12) mieszkańcy w towarzystwie prezydenta miasta Janusza Kubickiego, radnych i Świętego Mikołaja rozświetlili miasto, które zostało udekorowane pięknym świątecznymi ozdobami i iluminacjami. - To będzie wielka metamorfoza tego miejsca. Zakres prac jest duży, a otwarcie odmienionego Kaczego Dołu planujemy na Dzień Dziecka – mówił w ubiegły piątek (2.12) radny Paweł Wysocki (Zielona Razem). My sprawdzaliśmy jak przebiegają prace w popularnym Kaczym Dole. Zachęcamy do zerkania do naszej galerii. Na koniec podsumowania tygodnia wracamy do sprawy alimentów senatora Roberta Dowhana z Platformy Obywatelskiej. Dowhan płacąc alimenty na dzieci, miał w tytułach przelewów obrażać byłą żonę. „Złodziej zawsze będzie złodziejem a sz… i k… zawsze sz i k!!!” – pisał Senator.

 

Raz w roku jest taki moment, kiedy zielonogórzanie wspólnie tworzą magiczną atmosferę świąt. Wczoraj (4.12) za sprawą wyjątkowej świty – Świętego Mikołaja, prezydenta miasta, radnych i mieszkańców, Zielona Góra rozbłysła tysiącem światełek. Wspólne rozświetlanie miasta to już nasza tradycja! Zobaczcie zdjęcia! Lśni fontanna na Placu Bohaterów Westerplatte, deptak czy trójwymiarowa bombka. Oprócz wspomnień pozostaną zdjęcia, bowiem ta wyjątkowa sceneria tworzy doskonałe tło do świątecznych rodzinnych pamiątek. Dzisiejszy wieczór, choć chłodny, przyniósł wiele ciepłych chwil. Pastorałki na żywo, blask światełek i smak słodkości sprawiły, że wszyscy poczuliśmy aurę świąt. Dziękujemy Wam za ten wspólny czas!

Zielona Góra rozświetliła się na Święta! Był Mikołaj i choinka z lasu! [ZDJĘCIA] (wiadomoscizg.pl)

- To będzie wielka metamorfoza tego miejsca. Zakres prac jest duży, a otwarcie odmienionego Kaczego Dołu planujemy na Dzień Dziecka – mówił w ubiegły piątek (2.12) radny Paweł Wysocki (Zielona Razem). Zdjęcia z drona pokazują, jak duży teren został objęty modernizacją. Znajdzie się tam tor przeszkód i zjeżdżalnia skarpowa dla młodych, a w strefie seniora m.in. ławko-huśtawki. Do tego pump track, tor speedrowerowy i mnóstwo zielni. - Na Kaczym Dole będą też leżaki i pierwsza w Zielonej Górze siłownia pod chmurką wyposażona w sprzęt do rehabilitacji – dodaje radny Filip Czeszyk.

Na Kaczym Dole kopią i równają. To historyczna zmiana. Zieleń zamiast asfaltu! [ZDJĘCIA Z DRONA] (wiadomoscizg.pl)

 

„Złodziej zawsze będzie złodziejem a sz… i k… zawsze sz i k!!!” – przelew o takim tytule senator Platformy Obywatelskiej Robert Dowhan wysyłał swojej byłej żonie. Obraźliwych i skandalicznych tytułów było więcej: „wpłata dla zł-ja”, na „sex wakacje”, „sex wyjazdy”, „sex podróże”. Sprawa bulwersuje, bo senator twierdzi, że te przelewy, to alimenty na dzieci. - On publicznie dba o prawa kobiet, ale sam ich nie przestrzega, obrażając matkę swoich dzieci – mówi na łamach Gazety Lubuskiej był żona Dowhana. Sądowa sprawa z obraźliwymi tytułami w tle jest w toku.

Na „sex wakacje”, „sex wyjazdy”, „sex podróże”. Senator Robert Dowhan z PO płacąc alimenty w tytułach przelewów obrażał byłą żonę!? (wiadomoscizg.pl)

 

 

wzg
luty 03, 2023

W niedzielę spacer z Nietkowic do Będowa

Zielonogórski oddział PTTK zaprasza w niedzielę (5.02) na kolejną wycieczkę…
luty 03, 2023

Zaczarowane bąbelki

18 lutego, o godz. 13.00 w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, Teatr…
luty 03, 2023

Pierwszy tydzień zimowych ferii za nami [ZDJĘCIA]

Oj, działo się! Nie dość, że przez moment mogliśmy cieszyć…
luty 03, 2023

„Chamie zabierz te opony!”. Mieszkańcom puściły nerwy! [ZDJĘCIA]

„Chamie zabierz te opony!” – napisał do nas wściekły czytelnik…
luty 02, 2023

Ambasador Rwandy odwiedził Zieloną Górę. Tematem rozmów edukacja i elektromobilność [ZDJĘCIA / VIDEO]

Prof. Anastase Shyaka, ambasador Republiki Rwandy w Polsce, odwiedził nasze…

Jak ten pojazd tutaj dotarł? W tle kino Wenus jeszcze z neonem

Jak ten pojazd tutaj dotarł? Spadł komuś z lawety czy może jechał bez kół? To…

PO i PiS zaglądają sobie do kieszeni. „Jedni i drudzy to zło”

Kto pełniąc publiczne funkcje zarabia więcej? Kto zatrudnił w urzędzie żonę, dzieci, przyjaciół i kuzynów…

Można zabezpieczyć groby bliskich [ZDJĘCIA]

Śnieg, intensywne opady, a także późniejsze roztopy stanowią duże zagrożenie dla miejsc spoczynku naszych bliskich.…

Nowy posterunek policji na os. Pomorskim? Decyzja po stronie komendanta

- Miasto ma dobrą wolę do tego, aby przekazać na os. Śląskim 1,5 ha pod…

Lata 80. Widok z Winnego Wzgórza - Dał czadu! Mowa oczywiście o „kopciuchu”!

Dał czadu! Mowa oczywiście o „kopciuchu” dymiącym nad miastem. Pomożecie go zlokalizować? Wolę nie myśleć…

Jak będzie rozwijać się Zielona Góra? Wkrótce konsultacje społeczne strategii rozwoju miasta na najbliższe lata!

W Niemczech „Universitätsstadt”, a w Wielkiej Brytanii „Univercity City”. Europejskie miasta mocno akcentują swój uniwersytecki…

 

 

Na skróty

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.