Czy Bachanalia 2021 dojdą do skutku?

Czy Bachanalia 2021 dojdą do skutku? fot. Mateusz Kasperczyk
Nie było ich w ubiegłym roku, a w tym? Czy Dni Kultury Studenckiej Bachanalia 2021 dojdą do skutku? Uniwersytet Zielonogórski informuje, że jest taka szansa!

 

Wszystko uzależnione jest od powrotu studentów na uczelnię oraz od ewentualnych wytycznych, jakie zostaną ustalone dla organizatorów imprez masowych. W grę wchodzi październik i zmiana miejsca z otwartej przestrzeni na halę.

Przypomnijmy, w tym roku uczelnia obchodzi jubileuszu 20-lecia istnienia. To właśnie w 2001 roku doszło do połączenia Politechniki Zielonogórskiej z Wyższą Szkołą Pedagogiczną i powstanie Uniwersytetu Zielonogórskiego. Bachanalia miały być istotnym punktem świętowania jubileuszu.

W ubiegłym roku Dni Kultury Studenckiej nie doszły do skutku z uwagi na pandemię koronawirusa.

 

MK - Radio Index

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.