Premiery Lubuskiego Teatru w najbliższy weekend [VIDEO]

Premiery Lubuskiego Teatru w najbliższy weekend [VIDEO] fot. screen yt RI
Lubuski Teatr w gotowości oczekuje publiczności, a oczekuje z dwiema premierami. Jedną z nich jest „Pralnia”.

 

Pierwotnie premiera spektaklu miała się odbyć w marcu, ale plany pokrzyżował lockdown. Spektakl w reżyserii Tadeusza Kuty mówi m.in. o tym, jaki wpływ na nasze decyzje i wybory mają wszelakie media. Na deskach teatru wystąpią Ernest Nita, Janusz Młyński i Elżbieta Donimirska.

 

To jest historia – myślę – niejednego małżeństwa i mam nadzieję, że ludzie odnajdą siebie w nas. To historia o życiu dwójki ludzi z dużym doświadczeniem. Może są trochę znudzeni sobą, ale jednocześnie znają się na wylot i jednocześnie starają się brnąć do przodu - Elżbieta Donimirska.
 

To komedia, która ma słodko-gorzki smak.

 

Jest to przedstawienie w krzywym zwierciadle współczesnego świata i człowieka, który z każdej strony jest bombardowany różnymi komunikatami. Ze strony mediów, telewizji, radia, internetu, portali społecznościowych. Nasze mózgi nie są kompletnie na to przygotowane i czasami głupieją - Elżbieta Donimirska.
 

Pralnia w sobotę o 19:00 i w niedzielę o 18:00. Spektakle odbywają się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Wideo: Katarzyn Mayer-Bzowa, Tomasz Noskowicz.

 

MK - Radio Index

 

 
 

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.