Rozwijaj Talenty Artystyczne z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury!

TEATR PACHMILANKA z Kamilą Winkler
Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i marzysz o teatralnych występach, to Teatr Pachmilanka jest dla Ciebie. Kamila Winkler, nasza utalentowana instruktorka, prowadzi tę grupę teatralną. Zapisy pod numerem telefonu 509 918 008 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
TEATR CZEGO, NIGDY z Romanem Więckowskim
Dla dorosłych, którzy kochają teatr i chcą odkryć swoje aktorskie zdolności, mamy Teatr Czego, Nigdy. Roman Więckowski, doświadczony reżyser, przewodniczy tym zajęciom. Zapisy pod numerem telefonu 724 539 356 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
TEATR DLA NAJMŁODSZYCH z Martą Blonkowską
Nasi najmłodsi artyści w wieku 6-8 lat mają szansę rozpocząć swoją przygodę z teatrem pod okiem Marty Blonkowskiej. Zapisy mailowe pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
MAZAKI i PASTELE oraz PO PROSTU
Dla miłośników sztuki plastycznej mamy grupy Mazaki i Pastele oraz grupę Po Prostu, dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 6-8 lat, 9-12 lat i 13-15 lat. Zapisy pod numerem telefonu 68 451 10 16 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
GRUPA CANTO z Aleksandrą Stachowiak
Jeśli Twoim marzeniem jest śpiew, dołącz do grupy Canto prowadzonej przez Aleksandrę Stachowiak. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 16-20 lat. Zapisy pod numerem telefonu: 695 141 763 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zapraszamy do kontaktu z instruktorami, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat terminów i szczegółów zajęć. To idealna okazja, aby rozwijać pasję artystyczną, poznać nowych przyjaciół i czerpać radość z tworzenia. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury przy ul. Festiwalowej 3 w Zielonej Górze.
Dajemy szansę Twojemu dziecku lub Tobie samemu na rozwijanie umiejętności artystycznych, dlatego nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją artystyczną podróż z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury. Niech sztuka stanie się Twoim światem!
wzg / zok