Zielonogórzanin na liście dziesięciu osób z całej Polski do tytułu "Nieprzeciętni 2021"

Zielonogórzanin na liście dziesięciu osób z całej Polski do tytułu "Nieprzeciętni 2021" fot. archiwum prywatne
Radosław Rademenez Blonkowski, zielonogórzanin znany ze swoich freestyle'owych akcji został nominowany w plebiscycie Radiowej Czwórki "Nieprzeciętni 2021".

 

Na Radka można oddawać codziennie 4 głosy na stronie plebiscytu >>>TUTAJ<<<. Głosowanie jest darmowe, a Rademenez znajduje się na liście dziesięciu osób z całej Polski wybranych przez kapitułę konkursową. Pomóżmy mu wygrać za jego nieprzeciętne działania!

"Nieprzeciętni" to plebiscyt Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy. Zakończył się kolejny etap Plebiscytu Nieprzeciętni 2021. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń jury wybrało 10 finalistów. Teraz czas na Was – głosujcie na swoich kandydatów. Macie czas do 13 czerwca. Wyniki głosowania i nazwisko zwycięzcy poznamy podczas Gali 24 czerwca. Finaliści otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca statuetkę i tytuł Nieprzecięty 2021. Mamy też nagrody dla głosujących – sprawdźcie w regulaminie konkursu >>>tutaj<<<.

 

wzg

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.