Falubaz walczy o pozostanie w elicie

Falubaz walczy o pozostanie w elicie fot. falubaz.com
Ważne zwycięstwo żużlowców Marwis.pl Falubazu w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie pokonali eWinner Apator Toruń 48:42 i przedłużyli swoje szanse na pozostanie w elicie.

 

Falubaz musiał wygrać z rywalem, który także walczy o pozostanie w ekstralidze. Nasz zespól prowadził praktycznie od samego początku, najwyżej po 5 wyścigach 19:11. Goście umiejętnie korzystali z rezerw taktycznych i byli blisko. Ostatecznie Falubaz zwyciężył sześcioma punktami. To wystarczyło do zgarnięcia dwóch punktów meczowych. Punkt bonusowy pojechał jednak do Torunia. Apator obronił bowiem zaliczkę z pierwszego spotkania w Toruniu.

W zespole Falubazu znakomicie spisał się Mateusz Tonder, który wywalczył 11 punktów. 10 “oczek” dołożył Patryk Dudek. Wśród gości najwięcej punktów zdobyli: Paweł Przedpełski 14 i Jack Holder 12.

Za tydzień kolejne trudne spotkanie. Falubaz zmierzy się w Grudziądzu z GKM-em.

 

Maciej Noskowicz - Radio Index

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.