WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Chcesz przekazać fant na zielonogórski Finał WOŚP? Podpowiadamy jak to zrobić!

Chcesz przekazać fant na zielonogórski Finał WOŚP? Podpowiadamy jak to zrobić! fot. sztab wośp zg
Każdy zielonogórzanin czy zielonogórska firma może wspomóc 31. Finał WOŚP w naszym mieście! Vouchery i gadżety na licytacje należy przekazać zielonogórskiemu sztabowi. Fanty będą licytowane na scenie głównej, na trasie WOŚP-owego TIR-a, w namiotach licytacyjnych, a także na allegro. Zapraszamy do przynoszenia gadżetów, które trafią pod wirtualny młotek na naszym allegro – zachęca sztabowiec Mariusz Rosik. Jak to zrobić?

 

Zebrane przez sztab fanty będą rozdzielane pomiędzy różne formy licytacji. Mogą trafić na portal allegro, zostać zlicytowane w sołectwach podczas przejazdu WOŚP-owego TIR-a, niektóre pojawią się na scenie głównej podczas niedzielnego finału albo podczas transmisji online.

 

- Mamy już kilkuletnie doświadczenie i wiemy, jak dopasować określony fant do rodzaju licytacji. Niektóre gadżety lepiej wystawić na allegro, bo tam można licytować przez kilka dni, inne szybciej znajdą nowego właściciela, jeśli zlicytujemy je w tirze lub na scenie. Są osoby, które przychodzą z pełnym portfelem i chcą poczuć dreszczyk licytacji na żywo – dodaje Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu.

 

Warto zdać się na doświadczenie sztabowców, bo w końcu im bardziej zacięta licytacja, tym więcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na walkę z sepsą u małych i dużych!

 

Fanty i vouchery należy przekazywać zielonogórskiemu sztabowi na portiernię Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Podgórnej 22 w godzinach urzędowania (8.30-15.30). Na Wasze dary czekamy do 23 stycznia 2023r. W razie pytań prosimy dzwonić do sztabu: tel. 68 456 41 01

 

Na miejscu pamiętajcie o wypełnieniu formularza! Dzięki niemu więcej wiemy o przekazanym przedmiocie, a w przypadku dodatkowych pytań, mamy Wasze dane kontaktowe.

 

>>> ALLEGRO ZIELONOGÓRSKIEGO SZTABU <<<

 

sztab wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone