WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Cudowny gest! Zielonogórscy lekarze wiosłują i pedałują dla WOŚP

Cudowny gest! Zielonogórscy lekarze wiosłują i pedałują dla WOŚP fot. Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze
- To niezwykły gest i prawdziwe wyzwanie. Lekarze z zielonogórskiego szpitala, pedałują i wiosłują dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a pokonany dystans zamienią na złotówki – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i zachęca mieszkańców do wsparcia akcji. Michał Cięciel, lekarz rezydent Klinicznego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii będzie przez 10 godzin pedałował stacjonarnie na trenażerze kolarskim, a kierownik oddziału dr n. med. Bartosz Kudliński, będzie wiosłował na ergometrze.

 

- Wrzućmy coś do ich eSkarbonki – zachęca prezydent Zielonej Góry. Jak informuje Szpital Uniwersytecki niebywałego zadania podjął się Michał Cięciel, lekarz rezydent Klinicznego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W niedzielę w ramach 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗢𝗿𝗸𝗶𝗲𝘀𝘁𝗿𝘆 𝗦́𝘄𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝗣𝗼𝗺𝗼𝗰𝘆 przez 10 godzin będzie pedałował stacjonarnie na trenażerze kolarskim.

- Planuję przejechać 300 km za pośrednictwem platformy treningowej Zwift, a za każdy przejechany przeze mnie kilometr przekaże na rzecz Fundacji 5 zł – czytamy na profilu szpitala. Dla chętnych członków personelu czekać będzie drugi rower z trenażerem również połączonym z platformą Zwift, a także dodatkowe urządzenie sportowe: ergometr - popularne wiosło.

Rano rozpocznie na nim wiosłowanie kierownik oddziału dr n. med. Bartosz Kudliński. On z kolei za każde 100 metrów wpłaci 10 zł. Reszta personelu nie chce być gorsza i również obiecuje sowite wpłaty! Start ok. godz. 10.00. - To niezwykły gest i prawdziwe wyzwanie. Lekarze z zielonogórskiego szpitala, pedałują i wiosłują dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a pokonany dystans zamienią na złotówki – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i zachęca mieszkańców do wsparcia akcji.

Chcesz wesprzeć akcję? Wrzuć coś do eskarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/hebapygomi...

 

sztab wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone