WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

F. Gryko: będzie pół bańki!

F. Gryko: będzie pół bańki!
28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, ale pieniądze wciąż spływają, m.in. z internetowych licytacji. W Zielonej Górze radość, bo pobity został kolejny rekord. W Rozmowie na 96 FM za hojność dziękował mieszkańcom Filip Gryko. Szef zielonogórskiego sztabu WOŚP powiedział, że kwota, którą zebrano będzie oscylować wokół pół miliona złotych. [caption id="attachment_13451" align="alignnone" width="640"] fot. Sztab WOŚP ZG[/caption]
"W tym momencie jest ok. 477 tys. 600 zł, plus grosiki, plus waluta obca, którą liczy już Warszawa i plus aukcje. Myślę, że zamknie się to w kwocie pół miliona złotych. Na to liczymy. Będzie absolutny rekord! Wzrost o ok. 20% to jest duży sukces. Zawsze przeskakiwaliśmy o 20-30 tys. zł, a teraz ponad 120 tys. zł. No szok! Zielona Góra dochodzi do pół miliona, bijemy też Gorzów!" - Filip Gryko.
Orkiestra grała w wielu miejscach Zielonej Góry i na różne sposoby. Gryko jest pod wrażeniem frekwencji. Zielonogórzanie licznie przybywali na wydarzenia związane z finałem. [caption id="attachment_13452" align="alignnone" width="640"] fot. Sztab WOŚP ZG[/caption]
"Myślę, że dla nas jako dla sztabu ta ilość była szokująca. W sztabie mamy doświadczenie, po 5 latach niewiele się zmienia. Okazuje się, że zaskoczyła nas frekwencja. Na pewno było to związane z pogodą, po drugie z popularnością Jurka Owsiaka, a po trzeci z atrakcjami, które udało nam się zorganizować" - Filip Gryko.
W Rozmowie na 96 FM także o bezpieczeństwie, którego strzegli zarówno policjanci, jak i ochroniarze, na których podwojono nakłady finansowe względem finału sprzed roku. Więcej podsumowań w całej audycji.
[caption id="attachment_13453" align="alignnone" width="960"] fot. Sztab WOŚP ZG[/caption]

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone