WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Ile ORKIESTRA zebrała w Zielonej Górze? Znamy wynik!

Ile ORKIESTRA zebrała w Zielonej Górze? Znamy wynik! fot. Piotr Jędzura ŁZ
Podsumowania nadszedł czas. 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Jubileuszowe, orkiestrowe granie przebiegało z myślą o okulistyce dziecięcej. Znamy wynik zbiórki WOŚP w Zielonej Górze!

 

O tegorocznym finale rozmawialiśmy z Igorem Skrzyczewskim z zielonogórskiego sztabu WOŚP. Gość “Rozmowy na 96 FM” zapytany był przez nas o kwotę, jaką udało się zebrać w naszym mieście.

Zielona Góra ma 340 tysięcy złotych. Dochodzą jeszcze licytacje z allegro. które będą trwały długo. Dochodzi waluta obca. Jeszcze się trochę tych pieniędzy zbierze. Do północy działają jeszcze wolontariuszowe skarboki - Igor Skrzyczewski.
 

Tegoroczny finał to walka z żywiołem w postaci orkanu i oczywiście wciąż z trwającą pandemią. – Nie było łatwo – mówił nasz gość.

Wiemy, jaka była sytuacja w nocy. Wiało, a połowa sztabów w Polsce poodwoływała swoje imprezy, my się uwzięliśmy. Trochę nam potargało scenę, ale ruszyliśmy. Tłumy przed sceną i na deptaku i na Cleo i na Big Cycu, Wszystko było fajnie - Igor Skrzyczewski.
 
 
W całym kraju fundacja zebrała ok. 136 milionów złotych.
 
fot. Piotr Jędzura ŁZ
 
 
 
Radio Index / WOŚP ZG

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone