WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Możecie wylicytować depilację radnego! Zielona Razem dla WOŚP

Możecie wylicytować depilację radnego! Zielona Razem dla WOŚP fot. sztab wośp zg
Można było ogolić im głowy, podpalić, oblać lodowatą wodą, a teraz będzie można ich wydepilować. Radni Zielonej Razem słyną z ciekawych, a zdaniem niektórych wręcz szalonych pomysłów związanych z licytacjami wystawianymi w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już w niedzielę podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, radni Zielonej Razem na licytację przekażą "Depilację radnego". - Osoba, która to wylicytuje będzie mogła wybrać sobie dwóch radnych, zobaczymy jeszcze, którzy radni się zgłoszą. Będzie depilacja od kolan w dół - mówi Filip Gryko, szef Sztabu WOŚP w Zielonej Górze.

 

Już w niedzielę 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zielonogórski sztab już szykuje się do tej imprezy. Przygotowania idą pełną parą. Jak zwykle organizatorzy trzymają kciuki za aurę, tym bardziej, że w ub. roku w dużej mierze pokrzyżowała ona szyki. Mówi Filip Gryko – szef zielonogórskiego sztabu WOŚP.

 

- Rok temu jakiś orkan przechodził. W tym roku mam nadzieję, że pogoda będzie lepsza i wszystko odbędzie się normalnie. Atrakcje normalnie, do tego 325 wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek.

 

W planie są m.in. licytacje. Sztab szykuje niespodziankę związaną  – uwaga – z depilacją radnych.

 

- Osoba, która to wylicytuje będzie mogła wybrać sobie dwóch radnych, zobaczymy jeszcze, którzy radni się zgłoszą. Będzie depilacja od kolan w dół.

 

 
Wielki finał WOŚP już w niedzielę. My zapraszamy Was do śledzenia wszystkiego, co dziać się będzie podczas 31.edycji finału m.in. na antenie Radia Index oraz w Index TV relacje z finału.
 
 
 
Maciej Noskowicz - Radio Index

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone