WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Prezentacja Kevlaru Falubazu 2022 na finale WOŚP w Zielonej Górze!

Prezentacja Kevlaru Falubazu 2022 na finale WOŚP w Zielonej Górze! fot. archiwum WOŚP ZG
W niedzielę 30 stycznia w całej Polsce po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przekazane będą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zielonogórski Klub Żużlowy Falubaz co roku włącza się aktywnie w to wydarzenie. 

 

Tym razem Falubaz przygotował coś wyjątkowego. Na scenie głównej, która stanie przy zielonogórskiej Filharmonii, zaprezentowany zostanie kevlar Stelmet Falubazu Zielona Góra na sezon 2022! Kibice, którzy pojawią się o godzinie 18:45 na finale WOŚP w Zielonej Górze jako pierwsi zobaczą w jakich strojach nasi żużlowcy powalczą o awans do PGE Ekstraligi.

 

 

To nie wszystko. Falubazowe stoisko pojawi się także w przy zielonogórskim Ratuszu. Kibice w godzinach 12:00 - 16:00 będą mogli spotkać w nim zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra i zrobić sobie zdjęcie na żużlowym motocyklu.

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytować będzie można żużlowy plastron na sezon 2022 oraz okolicznościowy obraz z autografami wszystkich zawodników na sezon 2022. Podobne obrazy będzie można wylicytować m.in. w Kożuchowie, Łagowie Lubuskim, Sulechowie czy Czerwieńsku.

 

falubaz

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone