WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Puszki na 31. Finał WOŚP w Zielonej Górze już złożone! [ZDJĘCIA / FILM]

Puszki na 31. Finał WOŚP w Zielonej Górze już złożone! [ZDJĘCIA / FILM] fot. Piotr Jędzura
Dziś zielonogórski Sztab WOŚP w Zielonej Górze wspólnie z wolontariuszami i mieszkańcami składał puszki na najbliższy Finał. 325 wolontariuszy wyjdzie na ulice naszego miasta. O szczegółach opowiada Szef Sztabu Filip Gryko. Zobaczcie zdjęcia i film!

 

 

Zielonogórski Sztab WOŚP przygotował także pakiety dla wolontariuszy. Czeka ich również szkolenie przez sztab i policję. W tym roku po Zielonej Górze będzie kursować aż 325 osób z puszkami! – Zapraszamy po odbiór pakietów oraz do udziału w szkoleniu. Spotkanie organizujemy dzień przed finałem, w sobotę, 28 stycznia w samo południe w Centrum Biznesu – zapowiada Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu. 

 

Każdy wolontariusz jest wyposażony w tekturową, kolorową puszkę, identyfikator ze zdjęciem oraz czerwone serduszka. W pakiecie znajdzie się koszulka, czapka, komin i torba oraz vouchery na poczęstunek w dniu finału. - Nie wszystkie sztaby przygotowują dodatkowe gadżety, to nasz znak szczególny – mówi Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu. - Chcemy w ten sposób podziękować osobom, które pomagają nam w zbieraniu funduszy na Fundację WOŚP.

 

Obejrzyj sztabowców w akcji

- Gdyby ktoś chciał zmienić termin odbioru pakietu lub swojego numeru, miał pytania lub wątpliwości, proszę się ze mną skontaktować pod numerem 603 30 74 50. Ustalimy wszystko indywidualnie – precyzuje sztabowiec Krzysztof Niemiec.

Transmisję ze spotkania z wolontariuszami będzie można śledzić na facebookowym profilu Sztabu WOŚP Zielona Góra 2022.

Informację przypominającą o odbiorze pakietów oraz szkoleniu wolontariusze otrzymają SMS-em.

 

Uwaga wolotariusze WOŚP w Zielonej Górze

 

Wydawka pakietów wolontariusza i szkolenie:

sobota 28.01.2023 godz.12.00

Centrum Biznesu,  Bohaterów Westerplatte 23, Zielona Góra

 

 

 

sztab wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone