WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Puszki WOŚP w całym mieście - Już można wspierać Orkiestrę w Zielonej Górze!

Puszki WOŚP w całym mieście - Już można wspierać Orkiestrę w Zielonej Górze! fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG
Nie musisz czekać do styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby wspomóc fundację. Już możesz wrzucać pieniądze do stacjonarnych puszek rozstawionych w mieście, a także do zielonogórskiej e-skarbonki!

 

Kolorowe, tekturowe puszki stoją przy kasach w sklepach, na ladach w recepcjach, a nawet w szkolnych sekretariatach. Są ich dziesiątki. – Jako Sztab otrzymaliśmy także 15 sztuk stacjonarnych puszek. Nie można ich przenosić, muszą znajdować się w miejscu wskazanym w oświadczeniu. Zgłosili się po nie różni przedsiębiorcy, którzy ustawili je w swoich lokalach. Zainteresowanie stacjonarnymi puszkami jest duże. Niestety, trzeba było odmówić kilku firmom, bo mieliśmy więcej chętnych niż puszek – tłumaczy Krzysztof Niemiec, z zielonogórskiego sztabu WOŚP.

W tym roku do akcji po raz pierwszy dołączyła Akademia Piękna Tredici. – Pomagamy co roku, przekazujemy vouchery na licytacje. W tym roku stwierdziłem, że warto spróbować również ze stacjonarną puszką. Od razu postawimy ją w salonie przy recepcji. Założyłem też naszą eSkarbonkę – mówi Adam Szemetiłło.

Pierwsze stacjonarne puszki pojawiły się w punktach już 12 grudnia. W dzień finału, 30 stycznia, opiekun puszki przynosi ją do siedziby sztabu, gdzie jest rozliczana, a zebrana kwota doliczana do ogólnego rachunku.

 

Zielonogórski Sztab WOŚP można także wesprzeć poprzez wpłatę do oficjalnej e-skarbonki >>>ZIELONOGÓRSKA E-SKARBONKA<<<

 

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie w niedzielę, 30 stycznia. Orkiestra zagra dla okulistyki dziecięcej.

 

Akcję wspiera także prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki:

 

 

(ap)

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone