WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Radni walczyli w kisielu, później obsypano ich pierzem!

Radni walczyli w kisielu, później obsypano ich pierzem!
Radni Zielonej Razem zgodnie twierdzą, że dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są gotowi do poświęceń. Tym razem bili się w kisielu. - Było warto! Widziałem uśmiech na twarzach zielonogórzan, więc na pewno się podobało – mówi radny Paweł Wysocki, który wczoraj na główniej scenie WOŚP walczył w kisielu. – Malinowy! Smak dzieciństwa – uśmiechał się Rafał Kasza, który stanął do pojedynku. Walka w kisielu została wylicytowana za 2 tys. zł, które wrzucono do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po walce radni zostali obsypani pierzem. To nie pierwsza z abstrakcyjnych atrakcji wystawionych przez radnych na licytację. Wcześniej radni dali sobie ogolić głowy, wskakiwali do lodowatej wody, a nawet można było ich „spalić”.

 

Abstrakcyjne aukcje radnych Zielonej Razem organizowane przy okazji kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W poprzednich finałach radni dali sobie ogolić głowy, wskakiwali do lodowatej wody, a nawet można było ich „spalić”. Tym razem na licytacje wystawili walkę w kisielu.

Na głównej scenie zielonogórskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanął basen, do którego wlano 500 litrów malinowego kisielu. Zwycięzca licytacji wskazał dwóch radnych, którzy w tym basenie stoczyli pojedynek. Atrakcja została wylicytowana za 2 tys. zł, które zasiliło konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

- Było warto! Widziałem uśmiech na twarzach zielonogórzan, więc na pewno  się podobało – mówi radny Paweł Wysocki, który wczoraj na główniej scenie WOŚP walczył w kisielu.

 

– Malinowy! Smak dzieciństwa – uśmiechał się Rafał Kasza, który stanął do pojedynku.

 

Zaraz po walce radni zostali obsypani pierzem.

- Emocje już nieco opadły, cieszę się, że po raz kolejny dzięki naszej inicjatywie udało się zasilić konto WOŚP. Już myślimy o tym, co wystawiać na licytację w przyszłym roku - mówi Wysocki.

 

 

(wzg) 

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone