WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Ruszyła rejestracja wolontariuszy WOŚP w Zielonej Górze!

Ruszyła rejestracja wolontariuszy WOŚP w Zielonej Górze! fot. wośp zg
Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że od dziś t.j.10.11.2022 r. rozpoczyna nabór wolontariuszy, którzy zechcą kwestować podczas 31 Finału WOŚP w naszym mieście. Sztab szuka także wolontariuszy do liczenia pieniędzy. 31. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 30 stycznia 2023r.

 

Chcesz zostać wolontariuszem zielonogórskiego sztabu WOŚP? Zarejestruj się! Jak to zrobić? Podajemy link do rejestracji:

 

>>> REJESTRACJA WOLONTARIUSZY <<<

 

 

W tym roku jak w ubiegłym kwestować w Zielonej Górze będzie 325 wolontariuszy - mówi szef zielonogórskiego sztabu Filip Gryko - Rejestrować się mogą także firmy i instytucje aby uzyskać dla siebie puszkę stacjonarną.

 

Ponad to zawsze możecie zadzwonić na nasz zielonogórski, sztabowy numer 603 307 450 (Krzysztof) by uzyskać pomoc przy rejestracji. Zapraszamy do współpracy i chyba nie musimy przypominać, że ilość miejsc jest ograniczona! 

Zielonogórski sztab WOŚP robi także nabór ochotników do tzw. BANKU czyli do liczenia pieniędzy podczas Finału. Aby pomóc w liczeniu należy zgłosic się telefonicznie pod numerem 510 084 229 (Diana).

 

wzg / wosp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone