WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sportowo, koncertowo i romantycznie. Janusz Kubicki przekaże vip-owskie vouchery na licytację WOŚP

Sportowo, koncertowo i romantycznie. Janusz Kubicki przekaże vip-owskie vouchery na licytację WOŚP fot. Piotr Jędzura
- Oczywiście gram z Jurkiem Owsiakiem i tradycyjnie mam przygotowane ciekawe fanty na licytację – uśmiecha się tajemniczo Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. W tym roku J. Kubicki przekaże na WOŚP dwa vip-owskie vouchery ze swoim podpisem. Pierwszy pozwoli przez rok, bez żadnych ograniczeń korzystać z basenów w CRS-ie, drugi daje możliwość wybrać się na walentynkowy koncert w CRS i spotkać się m.in. z Kamilem Bednarkiem. Będzie też romantyczna kolacja we dwoje w Palmiarni.  - To propozycja dla zakochanych – dodaje Kubicki.

 

Licytacje towarzyszą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od lat. To nie lada gratka dla kolekcjonerów oraz tych, którzy wspierają orkiestrę w oryginalny sposób. Każdego roku ogromnym zainteresowaniem cieszą się licytacje fantów przekazanych przy vip-ów. Sportowcy, aktorzy, celebryci, politycy i samorządowcy przekazują na licytację trofea, medale, pamiątki, a nawet swoje usługi. Prezydent miasta Janusz Kubicki słynie z oryginalnych propozycji, które można było wylicytować podczas finału. W poprzednich latach Kubicki przygotowywał m.in. spaghetti i częstował nim gości jednej z zielonogórskich restauracji, wziął też udział w treningu biegowym, czy na jeden dzień odstąpił swój fotel, a zwycięzca mógł przez 24 godziny rządzić miastem. W tym roku prezydent miasta przeznaczy na licytację dwa vip-owskie vouchery ze swoim podpisem, które z pewnością zainteresują, po pierwsze amatorów pływania, pod drugie romantyków i miłośników muzyki.

 

- Z orkiestrą Jurka Owsiaka będą grał do końca świata i jeden dzień dłużej, dlatego tradycyjnie angażuje się w kolejny finał WOŚP i mam przygotowane ciekawe fanty na licytację, ale będzie nieco inaczej niż w poprzednich latach – mówi Kubicki.

 

Pierwszy voucher to roczny karnet na korzystanie z basenów sportowych i rekreacyjnych w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Z taką wejściówką będzie można korzystać ze wszystkich atrakcji wodnych bez żadnych ograniczeń. Drugi voucher to propozycja dla zakochanych, będzie to podwójny bilet SUPER VIP na walentynkowy koncert w CRS, podczas którego wystąpi m.in Kamil Bednarek. W ramach tej nagrody zakochani zjedzą również romantyczną kolację w Palmiarni.

 

Podczas Walentynkowego koncertu w CRS wystąpią:  

- KAMIL BEDNAREK - inauguracja nowej trasy koncertowej! Tej PREMIERY nie możesz przegapić!
Kamil Bednarek z muzycznym projektem #AmbasadorzyRozrywki" odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach klubowej trasy koncertowej, zaczynając od ZIELONEJ GÓRY!

- MICHAŁ SZCZYGIEŁ
Czołowy wokalista młodego pokolenia na polskiej scenie pop.

- SKOLIM & WONERS
Miliony wyświetleń na Youtubie a tego wieczora wystąpią specjalnie dla Was!

Bilet SUPER VIP upoważnia do wejścia na strefę VIP i korzystania z wszystkiego do czego upoważnieni są posiadacze biletu VIP. Dodatkowo każdy posiadacz biletu SUPER VIP otrzymuje płytę dowolnego artysty z autografem, oraz jest upoważniony do wejścia z organizatorem na backstage w którym po koncercie można spotkać artystów, oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać z gwiazdami wydarzenia.

Vip-owskie vouchery będą licytowane podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 29. stycznia. Zielonogórski sztaba WOŚP organizuje licytacje na głównej scenie, która stanie przy ratuszu.

 

wzg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone