WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Stelmet Falubaz Zielona Góra zagra w 30. finale WOŚP

Stelmet Falubaz Zielona Góra zagra w 30. finale WOŚP Fot. Materiały Stelmet Falubazu Zielona Góra
Już w niedzielę 30 stycznia w całej Polsce odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy", a środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 

Co roku w finał WOŚP aktywnie włącza się nasz klub. Żużlowców Stelmet Falubazu spotkać będzie można do godziny 12:00 w okolicach zielonogórskiego ratusza, gdzie stanie falubazowe stoisko. Pojawią się w nim Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, Fabian Ragus oraz Nile Tufft, a także adepci szkółki Falubaz Junior. Nie zabraknie także motocykla żużlowego, przy którym każdy chętny będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wydarzenie, na które wszyscy czekamy będzie miało miejsce około godziny 18:45 na scenie głównej zielonogórskiego finału. Wtedy zaprezentowany zostanie kevlar Stelmet Falubazu Zielona Góra na sezon 2022! Kibice zgromadzeni pod sceną będą mieli okazję jako pierwsi zobaczyć kombinezon naszej drużyny, bowiem internetowa prezentacja kevlaru będzie miała miejsce o godzinie 20:00 na profilu Falubaz Facebook.

Falubazowe akcenty pojawią się także podczas finałów WOŚP w takich miejscowościach jak Sulechów, Kargowa, Gubin, Łagów Lubuski czy Czerwieńsk. Licytowane tam będą okolicznościowe obrazy, które wyprodukowała dla nas firma Caro Group.

 

Falubaz.com

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone