WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Studio WOŚP w Zielonej Górze ponownie z Radiem Index!

Studio WOŚP w Zielonej Górze ponownie z Radiem Index! fot. Sztab WOŚP ZG
Radio Index i telewizja kolejny już raz przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku jej finał będzie podwójnie wyjątkowy, bo to już 30 jubileuszowa edycja WOŚP. Ekipa Studia WOŚP ZG  przygotowuje się więc do całodniowej transmisji – zarówno audio, jak i wideo. 

 

O pierwszych szczegółach działań opowiada Kaja Rostkowska, zastępca redaktora naczelnego Radia Index.

 

Pewnie będziecie się kręcić, oglądać, brać udział w różnych akacjach i inicjatywach WOŚP. Będziecie to mogli podglądać także na naszych kanałach. Zapowiadają się bardzo ciekawe rozmowy z wieloma zielonogórzanami, lubuszanami, działaczami oraz artystami - Kaja Rostkowska.
 

Dziennikarzy Studia WOŚP ZG, uzbrojonych w mikrofony i kamery, będziecie mogli spotkać nie tylko w samym sercu zielonogórskiego sztabu WOŚP. Specjalnie dla Was ruszą także w teren.

 
Jak co roku będziemy towarzyszyć wszystkim tym imprezom, które dzieją się w plenerze. Nie tylko w sztabie. Trochę imprez jest zaplanowanych. Zachęcamy żeby śledzić kanały Radia Index. Całe swoje indexowe serducho wkładamy w te imprezę i szykujemy się do ciężkiej pracy - Kaja Rostkowska.
 
 
Przypomnijmy – jubileuszowy 30 finał WOŚP już w niedzielę 30 stycznia. Relacje online z finału obejrzycie na facebooku Sztabu WOŚP, Radia Index i innych partnerskich portalach oraz stronach.
 
 
 
 
Małgorzata Włodarczyk - Radio Index

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone