WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sztab WOŚP ZG zaprasza na zielonogórskie aukcje fantów na Allegro!

Sztab WOŚP ZG zaprasza na zielonogórskie aukcje fantów na Allegro!
Pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W tym roku wszystkie licytacje odbędą się na Allegro. Do wygrania będą między innymi złote serduszko WOŚP wylicytowane przez Pałac w Wiechlicach, lot szybowcem w Przylepie i gadżety od zielonogórskich żużlowców i koszykarzy.
Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu WOŚP mówi, że pomimo trudności, nie zabraknie ciekawych aukcji. – Każdy znajdzie coś dla siebie – przekonuje. – Koronawirus pokrzyżował nam szyki, nie możemy licytować na żywo. Zapraszam jednak gorąco wszystkich do odwiedzenia Allegro. Fantów przybywa. Najcenniejszy fant w tegorocznych licytacjach to złote serduszko WOŚP wylicytowane w 2000 roku przez Pałac w Wiechlicach. Po wielu latach znowu trafi pod młotek. - Super sprawa, że Pałac w Wiechlicach postanowił przekazać nam serduszko – mówi Mariusz Rosik z zielonogórskiego sztabu WOŚP. - Aukcja rozpocznie się dzisiaj o godz. 19.00 i zakończy w niedzielę, również o 19.00. W dniu finału będziemy przypominać i namawiać do licytacji, a od razu po zakończeniu aukcji podamy zwycięzcę. [caption id="" align="alignnone" width="959"]Obraz może zawierać: tekst „AS าด 2000 1 WIELKA ORKIESTRA SWIĄTECZNEJ TECZNEJ POMOCY” fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG[/caption] Co roku sporym wzięciem cieszą się klubowe gadżety żużlowców i Falubazu. Tym razem do kolekcji można zdobyć Złoty plastron Falubazu, udział w zimowym treningu na hali z podopiecznymi Piotra Żyto, piłkę i koszulkę z podpisami Enea Zastal BC, mistrzów Polski z 2020 roku.

>>> Zielonogórskie aukcje znajdziemy tutaj <<<

Rękawice Makowskiego i gadżety od Gessler Tomasz Maku Makowski, wielokrotny mistrz świata K1 i Muay Thau przekazał rękawice ze swoim autografem. Na aukcjach znajdziemy koszulki finałów WOŚP, vouchery do gry w squasha, zestawy od zielonogórskiej kawiarni Magdy Gessler, piękny kalendarz 2021 Parku Książecego Zatonie. Fanty przynoszą mieszkańcy. Wśród nich są m.in. książki, obrazy, koszulki, albumy, płyty CD z nagraniami z poprzednich edycji festiwalu Woodstock. Anonimowy zielonogórzanin podarował klasery ze znaczkami z lat 1956-2005. To naprawdę robi wrażenie! Klasery sporo ważą. Pan, który prosił o anonimowość, włożył w to wiele serca. Licytacje trwają jeszcze 14 dni po finale. W zeszłym roku z licytacji udało się zebrać ok. 25 tys. złotych.

>>> Zielonogórskie aukcje znajdziemy tutaj <<<

[caption id="" align="alignnone" width="958"]Obraz może zawierać: 1 osoba fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG[/caption] Licytacja w Starym Kisielinie Podczas przejazdu WOŚP-owego TIRa będzie można wziąć udział w licytacjach. - W Starym Kisielinie do wylicytowania będzie wycieczka po zielonogórskich lasach z leśniczym, czyli ze mną – śmieje się M. Rosik. - To licytacja dla szkół. Zwycięską klasę zaproszę na ognisko, kiełbaski, poopowiadam ciekawostki o lesie. Nie ma kwoty minimalnej, zacząć możemy nawet od złotówki!

>>> Zielonogórskie aukcje znajdziemy tutaj <<<

[caption id="" align="alignnone" width="960"]Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG[/caption] Przylep licytuje lot szybowcem! Sporo będzie działo się w Przylepie. Mieszkańcy zwrócili się z prośbą do Klaudii Baranowskiej, radnej Dzielnicy Nowe Miasto, aby zorganizowała orkiestrową akcję. Radna bez namysłu zakasała rękawy i to musi się udać! – Po raz pierwszy w historii na Allegro wystawimy swoje fanty na licytację. Podarowali nam je nie tylko przylepianie, ale i nasi wierni przyjaciele – mówi K. Baranowska. – Największa atrakcja do wygrania to lot zapoznawczy szybowcem z Aeroklubem Ziemi Lubuskiej. Mamy też słynną tablicę z błędnie napisaną nazwą ulicy Piłsudskiego, pyszną bezę, którą przygotuje nasz przyjaciel i bezprzewodowe głośniki. To jeszcze nie wszystko. Przylep wystawia też na sprzedaż kosz wiosennych kwiatów, zestawy roślin od szkółki z Przylepu, elegancki taborecik, książki Katarzyny Nosowskiej, kryminały, udział w warsztatach rolkarskich. Przedmiotów jest na razie 17, ale przybywa ich z dnia na dzień. K. Baranowska ma dla sympatyków WOŚP jest jedną niespodziankę. Będzie można wylicytować ciasto, które radna sama upiecze i jak mówi ze śmiechem szykuje się nie lada wyzwanie kulinarne – Sernik i jabłeczniki to nie moja bajka, ale czego się nie robi dla WOŚP – śmieje się. – Książkę kucharską mam, to może coś tam wyjdzie. Dzielnica Przylep uruchomi dwie skarbonki: elektroniczną i tradycyjną papierową. Z tą ostatnią po domach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w dzień finału będzie jeździć pani Klaudia z mężem Dominikiem i ekipą. Na facebookowej grupie Przylep – nasze miejsce na Ziemi pojawi się harmonogram przejazdu orkiestrowego samochodu ze skarbonką (konkretne ulice i godzin). Z kolei orkiestrowy TIR zajedzie do sołectwa Przylep o 13.00. Transmisja w Radiu Index. [caption id="" align="alignnone" width="959"]Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG[/caption]

>>> Zielonogórskie aukcje znajdziemy tutaj <<<

Niektóre zielonogórskie licytacje potrwają do połowy lutego! Zielonogórski Sztab WOŚP codziennie dokłada nowe fanty! Jak przekazać przedmiot Zielonogórskiemu Sztabowi? Przeczytasz w tym artykule: http://wzg.net.pl/jak-przekazac-przedmiot-na-licytacje-wosp-w-zielonej-gorze/
(rk)-WZG
     

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone