WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sztab WOŚP ZG: Załóż swoją eSkarbonkę 29. Finału!

Sztab WOŚP ZG: Załóż swoją eSkarbonkę 29. Finału!
Zielonogórski Sztab WOŚP oprócz tradycyjnych puszek proponuje wolontariuszom eSkarbonkę. Co to takiego? To „wirtualne puszki”, którą może mieć każdy. Nie tylko wolontariusze WOŚP – mówi sztabowiec Paweł Wysocki i dodaje - eSkarbonkę może założyć każdy!
Kto może założyć eSkarbonkę? Żeby ją założyć, możesz być wolontariuszem zarejestrowanym w danym sztabie, ale nie musisz. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz to zrobić samodzielnie. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią - potrzebujesz pomocy i zgody opiekuna. Jeśli jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, możesz zalogować się na swój profil iWolontariusza i tam uruchomić eSkarbonkę. To dziecinnie proste! Jeśli nie jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, a chciałbyś zbierać do internetowej puszki i masz ukończone 18 lat, wejdź na stronę iWolontariusz i załóż konto.

>>> 29. FINAŁ W ZIELONEJ GÓRZE – WYDARZENIE <<<

◉ A co, jeśli jestem niepełnoletnim wolontariuszem? Jeśli nie jesteś wolontariuszem zarejestrowanym w Sztabie, a chciałbyś zbierać do internetowej puszki i nie masz ukończonych 18 lat, poproś o pomoc osobę dorosłą. W procesie rejestracji Twoi rodzice lub opiekunowie muszą podać swoje dane, a następnie zatwierdzić Twoją eSkarbonkę poprzez swój adres email. ◉ Jak założyć eSkarbonkę? Jeśli rejestrowałeś się online, masz już założone konto w naszej bazie. To znaczy, że musisz zalogować się na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl (przycisk „Zaloguj się”). Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA WOLONTARIUSZA i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”. Instrukcja zakładania eSkarbonki:
  1. Załóż konto na https://iwolontariusz.wosp.org.pl
  2. Wybierz: DLA WOLONTARUSZA w górnej belce albo wśród rodzajów konta wybierz WOLONTARIUSZ18+
  3. W formularzu, który zobaczysz wybierz rodzaj zbiórki -> Zakładam eSkarbonkę
  4. Uzupełnij swoje dane i zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  5. eSkarbonka gotowa!
  6. Teraz możesz spersonalizować swoją skarbonkę – wybrać tło i nazwę

>>> 29. FINAŁ W ZIELONEJ GÓRZE – WYDARZENIE <<<

◉ Jak działa eSkarbonka? Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na Twoją eSkarbonkę lub eSkarbonkę Twojego Sztabu. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!   ◉ Kiedy mogę kwestować eSkarbonką? Swoją eSkarbonkę możesz założyć już dziś! Zakładanie wszystkich eSkarbonek będzie możliwe do dnia Finału.  

eSkarbonki dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie http://iwolontariusz.wosp.org.pl/.  Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA FIRM i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”. Pamiętaj, że po założeniu eSkarbonki dla firmy stajesz się jej opiekunem. Więcej informacji dla firm znajdziesz TUTAJ. https://www.wosp.org.pl/wspieraj/firmy#sectionHead363

>>> 29. FINAŁ W ZIELONEJ GÓRZE – WYDARZENIE <<<

Dorzuć się!

Nie chcesz zakładać swojej eSkarbonki? Możesz dorzucić się do głównej eSkarbonki WOŚP. Wesprzyj cel 29. Finału i graj z nami dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.   Link do ogólnej eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/ 
wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone