WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sztab WOŚP Zielona Góra rozpoczął rejestrację wolontariuszy!

Sztab WOŚP Zielona Góra rozpoczął rejestrację wolontariuszy! fot. Piotr Jędzura ŁZ
Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że od dziś t.j.08.11.2021 r. rozpoczyna nabór wolontariuszy, którzy zechcą kwestować podczas 30 Finału WOŚP w naszym mieście.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną nabór wolontariuszy odbywać się będzie tylko on-line. Jak to zrobić? Podajemy link do rejestracji:

 

>>> REJESTRACJA WOLONTARIUSZY <<<

Z OSTATNIEJ CHWILI: Możliwość zarejestrowania wolontariusza (on-line w iwolontariusz.wosp.org.pl), który grał już z nami i był rejestrowany do tej pory przez Sztab będzie dostępna od 10 listopada. Nasz programista przeprasza za niedogodności.

 

W tym roku jak w ubiegłym kwestować w Zielonej Górze będzie 325 wolontariuszy - mówi szef zielonogórskiego sztabu Filip Gryko - Rejestrować się mogą także firmy i instytucje aby uzyskać dla siebie puszkę stacjonarną.

 

Ponad to zawsze możecie zadzwonić na nasz zielonogórski, sztabowy numer 603 307 450 (Krzysztof) by uzyskać pomoc przy rejestracji. Zapraszamy do współpracy i chyba nie musimy przypominać, że ilość miejsc jest ograniczona! 

Zielonogórski sztab WOŚP robi także nabór ochotników do tzw. BANKU czyli do liczenia pieniędzy podczas Finału. Aby pomóc w liczeniu należy zgłosic się telefonicznie pod numerem 510 084 229 (Diana).

 

 

sztab wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone