WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sztab WOŚP Zielona Góra zaczyna prace!

Sztab WOŚP Zielona Góra zaczyna prace! fot. Piotr Jędzura ŁZ
To już pewne! W styczniu znowu zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. Członkowie sztabu już zakasają rękawy i z entuzjazmem rozpoczynają przygotowania do 30. Finału WOŚP.

 

- Będzie wesoło i głośno! Nie zawiedziemy mieszkańców Zielonej Góry – zapowiada Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu. – Liczymy na to, że nie będzie już tylu obostrzeń i będziemy mogli zorganizować finał Orkiestry w pełnym wymiarze. Jeżeli nie, będziemy szukać rozwiązań, żeby nasze miasto zagrało głośno i z efektem – dodaje.

Sztab ma już doświadczenie w organizowaniu finałów, zarówno w formie tradycyjnej, jak i online. Pomysłów na stworzenie gorącej imprezy w środku zimy na pewno im nie zabraknie.

– Nasz sztab został zarejestrowany. Mamy zgraną ekipę i zaczynamy działać. Wiemy już, że współpracować będziemy z mBankiem – mówi Krzysztof Niemiec.

Na zielonogórskie ulice wyjdzie 325 wolontariuszy z puszkami i czerwonymi serduszkami. – Od 8 listopada rusza rejestracja wolontariuszy. Nie trzeba już stać w kolejkach, zapisy odbywają się online. Mam nadzieję, że wolontariusze, jak zawsze, dopiszą. Zapraszam, rejestrujcie się – zachęca Paweł Wysocki.

Wielki finał Orkiestry odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia 2022 r. Orkiestra zagra pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Pieniądze będą zbierane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

 

(ap) - łz

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone