WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

W Zielonej Górze 286 osób pobiegnie dla WOŚP. Elektroniczne zapisy zamknięte

W Zielonej Górze 286 osób pobiegnie dla WOŚP. Elektroniczne zapisy zamknięte fot. materiały sztabu wośp zg
- Frekwencja jest fantastyczna. Na nasz zielonogórski bieg „Policz się z cukrzycą”, który organizujemy w ramach WOŚP, zapisało się 286 osób – mówi Paweł Ignaszak, współorganizator. Elektroniczne zapisy już zostały zamknięte, biegacze, którzy się zapisali, są proszenie o opłacenie startu. – Biegniemy za „wrzut do puszki” – przypomina Ignaszak. – Założyliśmy eSkarbonkę WOŚP. Minimalna kwota to 50 zł, ale jak zawsze liczymy na wielkie serca i hojność zielonogórzan – dodaje. Co bardzo ważne w biegu może wziąć udział 300 osób. - Mamy jeszcze 14 wolnych miejsc. Czekamy w biurze zawodów w dniu finału WOŚP. Kto pierwszy ten lepszy – uśmiecha się Paweł Ignaszak.

 

Na kilka dni przed zielonogórską edycją biegu „Policz się z cukrzycą”, który organizowany jest w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w eSkarbonce jest już ponad 14 tysięcy złotych.

 

- Do naszej eSkarbonki dorzuciło się już 268 osób. Bardzo się cieszę, że bieg cieszy się takim zainteresowaniem – mówi Paweł Ignaszak, współorganizator.

 

W sumie na bieg dzięki zapisom elektronicznym  zgłosiło się 286 osób. Zdecydowana większość już opłaciła start. Organizatorzy przypominają, że opłatę w formie „wrzutu” do eSkarbonki należy dokonać do najbliższego czwartku (25 stycznia).

 

- Musimy dokonać weryfikacji opłat, przygotować listy startowe i całą logistykę. Zapominalskich prosimy o jak najszybsze odwiedzenie strony https://eskarbonka.wosp.org.pl/koromymudy – apeluje Ignaszak. - Minimalna kwota to 50 zł, ale jak zawsze liczymy na wielkie serca i hojność zielonogórzan – dodaje.

 

Co bardzo ważne w biegu może wziąć udział 300 osób, więc pozostało jeszcze 14 wolnych miejsc. - Czekamy w biurze zawodów w dniu finału WOŚP. Kto pierwszy ten lepszy – uśmiecha się Paweł Ignaszak.

 

 

 

(wzg)

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone