WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

W Zielonej Górze ruszyła rejestracja wolontariuszy na 32. Finał WOŚP!

W Zielonej Górze ruszyła rejestracja wolontariuszy na 32. Finał WOŚP! fot. materiały Sztab WOŚP ZG
Zielonogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że od dziś t.j.14.11.2023 r. rozpoczyna nabór wolontariuszy, którzy zechcą kwestować podczas 32. Finału WOŚP w Zielonej Górze.

 

Nabór wolontariuszy odbywać się będzie tylko on-line. Jak to zrobić? Podajemy link do rejestracji:

 

>>> REJESTRACJA WOLONTARIUSZY <<<

Uwaga: W pierwszych dniach rejestracji mogą powstać problemy ze stroną w zwiazku z dużą ilością wejść na panel wolontariusza.

 

W tym roku jak w ubiegłym kwestować w Zielonej Górze będzie 325 wolontariuszy - mówi szef zielonogórskiego sztabu Filip Gryko - Rejestrować się mogą także firmy i instytucje aby uzyskać dla siebie puszkę stacjonarną. Jako zarejestrowany wolontariusz, otrzymasz identyfikator, puszkę kwestarską oraz serduszka. Pamiętaj, że zbiórka środków odbywa się wyłącznie w dniu 32. Finału WOŚP – 28 stycznia 2024 r.

 

Ponad to zawsze możecie zadzwonić na nasz zielonogórski, sztabowy numer 603 307 450 (Krzysztof) by uzyskać pomoc przy rejestracji. Zapraszamy do współpracy i chyba nie musimy przypominać, że ilość miejsc jest ograniczona! 

Zielonogórski sztab WOŚP robi także nabór ochotników do tzw. BANKU czyli do liczenia pieniędzy podczas Finału. Aby pomóc w liczeniu należy zgłosic się telefonicznie pod numerem 510 084 229 (Diana).

 

 

sztab wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone