WOŚP ZG: Radni rozgrzewają się przed morsowaniem - prezydent rozgrzewa patelnię

WOŚP ZG: Radni rozgrzewają się przed morsowaniem - prezydent rozgrzewa patelnię
Radni i prezydent miasta szykują się do realizacji swoich WOŚP-owych obietnic. Na pierwszy ogień (jeśli można tak powiedzieć) pójdzie morsowanie. Była to jedna z głównych licytacji podczas finału WOŚP.

Przypomnijmy, że aukcję wygrała zielonogórska grupa „Foczki”, która za możliwość hartowania się z radnymi zapłaciła 1210 złotych. Kto wejdzie do wody razem z nimi?

Filip Gryko, Paweł Wysocki, Rafał Kasza, Tomasz Sroczyński, Robert Górski, ja, Mariusz Rosik – to chyba wszyscy, którzy się zgłosili. Oczywiście mógł się zgłosić każdy – mamy 25 radnych i każdy mógł się zgłosić - Grzegorz Hryniewicz, radny miasta Zielona Góra.

Radni zaoferowali jednak coś więcej niż tylko morsowanie. Przygotowują też niespodzianki dla „Foczek”.

Mogę zdradzić, że będzie muzycznie i smakowicie, będzie więc połączone przyjemne z pożytecznym. Myślę, że będzie bardzo sympatycznie - Grzegorz Hryniewicz.

Wspólne zanurzenie i inne atrakcje – w walentynki, 14 lutego w Zalewie Świdnickim. Część rady miasta będzie morsować, a prezydent Janusz Kubicki spędzi czas przy gorącej patelni. Dla mieszkańców Zielonej Góry usmaży jajecznicę na maśle z boczkiem i cebulą.

Będzie serwował tzw. prezydenckie śniadanie. Pytanie, czy panu prezydentowi uda się przygotować tę jajecznicę, bo łatwo jest ugotować posiłek dla dwóch, czterech czy sześciu osób, a jak mamy ugotować na przykład dla czterdziestu, to już pojawia się problem. Mam nadzieję, że pan prezydent temu podoła - Grzegorz Hryniewicz.

Na degustację jajecznicy prezydent zaprosi, kiedy otwarte będą restauracje. Gotowanie ma bowiem odbyć się w jednym z lokali gastronomicznych w Zielonej Górze. Dodajmy jeszcze, że prezydenckie śniadanie za 3001 złotych wylicytował restaurator Marcin Polakiewicz. fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG

 

Aleksandra Pietruszewska - Radio Index
luty 01, 2021

Wynik 29. Finału WOŚP w Zielonej Górze - tyle uzbierali zielonogórzanie!

To był inny finał niż zwykle. Przez koronawirusa większość orkiestrowych…
styczeń 31, 2021

WOŚP w Zielonej Górze zebrała już blisko 150 tysięcy złotych!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powoli zbliża się do…
styczeń 31, 2021

Orkiestrowy TIR śmiga po Zielonej Górze – ruszył 29. Finał WOŚP!

Z przytupem wystartował 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po…
styczeń 30, 2021

Wylicytuj morsowanie z radnymi! - to wielka atrakcja 29. finału WOŚP

Tradycji stanie się zadość. Zielonogórscy radni po raz kolejny wystawią…
styczeń 29, 2021

Zielonogórska Policja: zaangażujemy się w zapewnienie porządku podczas 29. Finału WOŚP

31 stycznia br. policjanci jak co roku zaangażują się w…

 

Na skróty

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.