WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

WOŚP ZG: Sylwester Lejdis rozkręci DJ Janek!

WOŚP ZG: Sylwester Lejdis rozkręci DJ Janek!

Bohaterki kultowego filmu ”Lejdis” w reżyserii Tomasza Koneckiego od kilku lat przełamują stereotypy i urządzają wieczór sylwestrowy w środku lata. Spotykają się w wyjątkowym miejscu, w wyjątkowym towarzystwie i co najważniejsze w szczytnym celu. Jak co roku to właśnie urokliwy Hotel Pałac Wiechlice będzie gospodarzem tego niezapomnianego wydarzenia.

Tegoroczny Sylwester Lejdis będzie naprawdę gorący! Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Iza Kuna i Magdalena Różczka rozkręcą tegoroczną imprezę wspólnie z DJ Jankiem! A wszystko dzięki wygranej licytacji podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. To będzie wyjątkowy debiut barwnego, energicznego i zaskakującego DJ-a. 21 sierpnia DJ Janek, czyli Janusz Kubicki – Prezydent Miasta Zielona Góra, poprowadzi i rozkręci najgorętszy Sylwester tego lata! W swoim własnym stylu zaskoczy wszystkich uczestników sylwestrowej nocy! To będzie niezapomniana noc!

Przypomnijmy, ze licytację prezydenta Janusza Kubickiego na scenie głównej w Zielonej Górze wygrał Zbigniew Czmuda, właściciel Pałacu Wiechlice. Zasilił tym samym konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze kwotą 7 600 zł !!! Sztab WOŚP Zielona Góra wystawił także na licytację możliwość uczestniczenia w tej imprezie. Licytacja dotyczy uczestnictwa w Sylwestrze Lejdis (21 sierpnia 2020) w Pałacu Wiechlice dla jednej pary przy stoliku z aktorkami Edytą Olszówką, Anną Dereszowską, Izą Kuną i Magdaleną Różczką. O szczegółach licytacji można przeczytać  >>>tutaj<<< Chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu i zakupić bilety? Wszystkie informacje uzyskasz kontaktując się z organizatorami: Pałac Wiechlice ul. Wiechlice 45 B 67-300 Szprotawa +48 68 376 86 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Hotel Pałac Wiechlice wciąż aktywnie wspiera fundację WOŚP i dokłada kolejną cegiełkę do zakupu najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zachęcamy do udziału w wyjątkowej licytacji! Zwycięzca może zostać gwiazdą najlepszej sylwestrowej imprezy w środku lata! Spędić trzy dni w spa w Pałacu Wiechlice z Magdą Różczką, Edytą Olszówką, Izą Kuną i Anią Dereszowską. Na 28. Finał WOŚP panie przygotowały dodatkowo niespodziankę dla zwycięzcy aukcji. Pobyt na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu Lejdis! A więc nie czekaj, nie wahaj się! Graj. Licytuj. Pomagaj! Szczegóły tej licytacji znajdziecie >>>tutaj<<<

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone