WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

WOŚP Zielona Góra - znamy ostateczny wynik!

WOŚP Zielona Góra - znamy ostateczny wynik! fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP ZG
Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zadeklarowała, że podczas 30. Finału zebrała 136 282 325 zł. Liczenie wciąż trwa, a oficjalną kwotę poznamy 30 marca. - Dziękuję zielonogórzanom, że po raz kolejny otworzyli swoje serca i dołączyli do zbiórki – mówi Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu. Znamy oficjalny wynik WOŚP w Zielonej Górze!

 

Członkowie sztabu robili wszystko, by Orkiestra zagrała w Zielonej Górze głośno i z rozmachem! Zorganizowali koncerty, licytacje, wypuścili w trasę po osiedlach i sołectwach WOŚP-owego TIR-a. Pomimo silnego wiatru, który utrudniał działania w dniu Finału, nikt się nie poddał i zaplanowane dla mieszkańców atrakcje mogły się odbyć, pod czujnym okiem dyrygentów Orkiestry. Ponad 300 wolontariuszy wyszło na ulice, popularnością cieszyły się też wpłaty elektroniczne na tzw. eSkarbonki. - Mamy świetnych ludzi, którzy swoją energią zarażają do działania innych. Wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom, firmom, które nas wspierały i Wam – zielonogórzanom, serdecznie dziękuję. Dostaliśmy oficjalne rozliczenie naszej zbiórki. W Zielonej Górze zebraliśmy 346 878, 35 zł, do eSkarbonek wpłaciliście 69 427 zł. To więcej niż rok temu! Jesteście wspaniali – cieszy się F. Gryko.

Zielona Góra: 416 305, 35 zł

Za pieniądze z tegorocznej zbiórki zakupiony zostanie sprzęt medyczny dla okulistyki dziecięcej. Oficjalny wynik ogólnopolskiej zbiórki poznamy pod koniec marca.

 

- Dziękujemy mieszkańcom, wolontariuszom, całemu zielonogórskiemu Sztabowi WOŚP i sponsorom! Wiemy, że na Was zawsze można liczyć! - kończy szef sztabu.

 

 

ap

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone