WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Sztab WOŚP ZG: Wydajemy pakiety wolontariuszy - zapraszamy na szkolenie online!

Sztab WOŚP ZG: Wydajemy pakiety wolontariuszy - zapraszamy na szkolenie online! fot. archiwum Sztab WOŚP ZG
Sztab WOŚP przygotował już pakiety dla wolontariuszy. Oprócz podstawowego ekwipunku, będą też niespodzianki! – Zapraszamy po odbiór waszych pakietów oraz udział w szkoleniu. Organizujemy je dzień przed finałem, w formie online – zapowiada Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu.

 

Każdy wolontariusz jest co roku wyposażony w tekturową, kolorową puszkę, identyfikator ze zdjęciem oraz czerwone serduszka. Zielonogórski sztab WOŚP przygotował dla swoich wolontariuszy również specjalne niespodzianki. – W pakiecie znajdą się koszulki, czapki, torby lub plecaki oraz vouchery na poczęstunek w dniu finału. Nie wszystkie sztaby przygotowują dodatkowe gadżety, my chcemy w ten sposób podziękować osobom, które pomagają nam w zbieraniu funduszy na Fundację WOŚP – mówi Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu.

 

Odbiór pakietów będzie odbywać się przez trzy dni w ratuszu, w sali sesyjnej. Podajemy harmonogram:

 

  • czwartek (27. 01) od 16.00 do 18.00 – numery wolontariuszy od 1 do 100
  • piątek (28.01) od 16.00 do 18.00 – numery wolontariuszy od 101 do 200
  • sobota (29.01) od 12.00 do 16.00 – numery wolontariuszy od 201 do 325

 

- Gdyby ktoś chciał zmienić termin odbioru pakietu lub swojego numeru, miał jakieś pytania lub wątpliwości, proszę się ze mną skontaktować pod numerem 603 30 74 50. Ustalimy wszystko indywidualnie – zapowiada Krzysztof Niemiec.

Sprawdziła się formuła szkolenia online, więc w tym roku również w ten sposób wolontariusze dowiedzą się o szczegółach 30. Finału WOŚP. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 29 stycznia, o godz. 18.00 na facebookowym profilu Sztabu WOŚP Zielona Góra 2022.

Informację przypominającą o odbiorze pakietów oraz szkoleniu wolontariusze otrzymają również SMS-em.

 

(ap)

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone