Wylicytuj morsowanie z radnymi! - to wielka atrakcja 29. finału WOŚP

Wylicytuj morsowanie z radnymi! - to wielka atrakcja 29. finału WOŚP
Tradycji stanie się zadość. Zielonogórscy radni po raz kolejny wystawią się na licytacje podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem można wygrać morsowanie z radnymi! Do dyspozycji będą: Filip Gryko, Paweł Wysocki, Tomasz Sroczyński, Mariusz Rosik , Rafał Kasza, Robert Górski i Grzegorz Hryniewicz.
Żaden z radnych, którzy podejmą się tego zadania nigdy nie morsował. Osoba (lub grupa osób), która wygra licytację wybierze termin i miejsce (w okolicach Zielonej Góry), w którym zjawią się radni. Jeśli, któryś z radnych zrezygnuje, wrzucimy go razem do zimnej wody!Do morsowania zostanie dołączony poczęstunek!
Licytacja odbędzie się online na naszym profilu o 19:30, przed światełkiem do nieba!
(rk)-WZG

 

   

 

  Uniwersytet Zielonogórski

Do góry

 

Wiadomości Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone

Redakcja serwisu Wiadomości Zielona Góra nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca niezamówionych materiałów. Redakcja Wiadomości Zielona Góra zastrzega sobie prawo skracania i redagowania tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, redakcja zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów w tym zdjęć opublikowanych w serwisie Wiadomości Zielona Góra jest zabronione.