WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Zielonogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowany!

Zielonogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowany! fot. sztab wośp zg
- Sztab zarejestrowany! Jak zawsze gramy do końca świata i jeden dzień dłużej – mówi z dumą Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu. 32. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Orkiestra będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Temat zbliżającego się Finału to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. – Rejestracja wolontariuszy odbędzie się online i ruszy w połowie listopada. My, zadbamy o wolontariuszy, koncerty, różne atrakcje i licytacje. Zbliżający się finał, będzie epicki – zapowiada Gryko. – Fantastycznie, że po raz kolejny radny Gryko ze swoją ekipą zarejestrował sztab. Urząd miasta jak zwykle zagra z Orkiestrą Jurka Owsiaka – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

 

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Hasło Finału brzmi „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zbiórka dedykowana będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki. - Problem ogromny, z którym chcemy się uporać. Chcemy kupić sprzęt dla 15 oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i 49 oddziałów dla dorosłych - mówił Jurek Owsiak.

Zielona Góra po raz kolejny zagra z orkiestrą Jurka Owsiaka. Podobnie jak w latach poprzednich miejski sztab zarejestrował Filip Gryko, miejski radny, nazywany też „prawą ręką J. Owsiaka w Zielonej Górze”. 

 

- Sztab zarejestrowany! Jak zawsze gamy do końca świata i jeden dzień dłużej. Rejestracja wolontariuszy odbędzie się online i ruszy w połowie listopada. My, zadbamy o wolontariuszy, koncerty, różne atrakcje i licytacje. Zbliżający się finał, będzie epicki – zapowiada F. Gryko.

 

– Fantastycznie, że po raz kolejny radny Gryko ze swoją ekipą zarejestrował sztab. Urząd miasta jak zwykle zagra z Orkiestrą Jurkiem Owsiakiem – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

 

Działacze zielonogórskiego sztabu zapraszają do współpracy mieszkańców, kluby sportowe oraz firmy i instytucje.

 

- Mieszkańców i firmy, które chcą przekazać ciekawe i oryginalne fanty na licytację, tradycyjnie zapraszamy na portiernię urzędu miasta przy ul. Podgórnej 22. Oczywiście w godzinach pracy urzędu – mówi Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu. Im więcej gadżetów, tym lepiej – dodaje.

 

Więcej szczegółów dotyczących zielonogórskiego sztabu WOŚP już wkrótce będzie można znaleźć na facebookowym profilu.  

 

 

💚 Strona Sztabu: https://tiny.pl/c4m6c 
💛 Profil Sztabu Wośp ZG na facebooku: https://tiny.pl/9j5dw
❤️ Eskarbonka Zielona Góra: https://tiny.pl/wl7c4
💜 Allegro Zielona Góra: https://tiny.pl/9j5dj
 
 
wzg / wośp zg

 

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone