WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Zielonogórski Sztab WOŚP pomoże wolontariuszom w rejestracji

Zielonogórski Sztab WOŚP pomoże wolontariuszom w rejestracji

Sztab WOŚP Zielona Góra zaprasza w środę 13.11.2019 w godz.18.00-20.00 do zielonogórskiego ratusza gdzie pomoże wolontariuszom w rejestracji.

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie"Zarejestrować się można on-line na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl jednak zdarzają się przypadki, gdzie wolontariusze mają problem z rejestracją, lub też ze zrobieniem odpowiedniego zdjęcia, które zatwierdzi Sztab w Warszawie. Dlatego wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom i w zielonogórskim ratuszu pomożemy każdemu chętnemu. Rejestracja online idzie bardzo dobrze. Mamy już zarejestrowanych w Zielonej Górze ponad 150 osób. Potrzebujemy jeszcze drugie tyle" - Filip Gryko - Szef Sztabu WOŚP Zielona Góra [caption id="attachment_10616" align="alignnone" width="960"] fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP Zielona Góra[/caption] Obraz może zawierać: 1 osoba"Aby rejestracja sprawnie poszła, prosimy zabrać ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem, czyli dowód osobisty lub legitymację szkolną. Przypominam, że osoby niepełnoletnie muszą stawić się na rejestrację z opiekunami. Rejestracja on-line ułatwia opiekunowi tę sprawę, więc zachęcam więc do skorzystania z tej formy rejestracji. Podczas spotkania w ratuszu już zarejetrowani wolontariusze będą także mogli podpisać wydrukowane deklaracje, co przyspieszy nam cały proces rejestracji w Zielonej Górze. Tym samym zapraszamy także wolontariuszy już zarejestrowanych on-line. Do zobaczenia w ratuszu!" - Krzysztof Niemiec - Sztab WOŚP Zielona Góra (odpowiedzialny za rekrutację)

Spotkanie Sztabu WOŚP Zielona Góra z wolontariuszami: (środa) 13.11.2019, godz.18.00-20.00, sala sesyjna w zielonogórskim ratuszu.

  Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl możesz samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza (spotkanie w Zielonej Górze odbędzie się 13.11). Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza. Więcej informacji o rejestracji >>> tutaj <<<

28. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020.

Celem zbiórki pieniędzy jest tym razem dziecięca medycyna zabiegowa.

  [caption id="attachment_10617" align="alignnone" width="960"] fot. Igor Skrzyczewski Sztab WOŚP Zielona Góra[/caption]

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone