WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

Znamy gwiazdy koncertów 30. Finału WOŚP w Zielonej Górze!

Znamy gwiazdy koncertów 30. Finału WOŚP w Zielonej Górze! fot. fot. Władysław Czulak Studio W66 dla Sztabu WOŚP ZG
Znów będziecie mogli potańczyć pod sceną i wspólnie z innymi fanami podśpiewywać swoje ulubione hity! - Gwiazdy zabiorą Was w muzyczną podróż i rozgrzeją do czerwoności w samym środku zimy! – obiecuje szef zielonogórskiego sztabu WOŚP Filip Gryko. Sprawdź kto zagra!

 

- Wracamy do normalności, na tyle, na ile się da – deklaruje Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu. I z uśmiechem wymienia gwiazdy, które w tym roku zagrają na scenie przy filharmonii. - Muzyczna zabawa zacznie się od dobrze nam znanego zielonogórzanina, rekordzisty świata we freestylu – Rademeneza, później wspólnie z Mesajah pobujamy się w rytmie reagge, największe przeboje zaśpiewa Cleo, a na koniec zagra Big Cyc.

Lider zespołu Big Cyc, Skiba, poprowadzi też finał ze sceny. Wspólnie z Bachusem i Grzegorzem Hryniewiczem zadbają o doskonałe humory publiczności, zachęcą do licytacji, które odbędą się pomiędzy koncertami i wspólnie będą odliczać czas do Światełka do Nieba.

- Na koncertach nadal obowiązują nas obostrzenia. Teren będzie ogrodzony, musimy pilnować, żeby przebywające na nim osoby miały odpowiednią ilość miejsca, wstęp pod scenę tylko w maseczce – wymienia Agata Miedzińska, dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy na bieżąco będą dostosowywać się do nowych restrykcji, jeśli takie się pojawią.

Siedziba sztabu wraca do ratusza. Pomieszczenia w Centrum Biznesu są wciąż wykorzystywane do przeprowadzania szczepień przeciw COVID-19.  - Przy ratuszu stanie też WOŚP-owe miasteczko, a do sołectw pojadą kolorowe TIR-y, które przywiozą mieszkańcom trochę radości, a także fanty do licytacji – informuje Filip Gryko. - W ostatnią niedzielę stycznia z każdego zakamarka Zielonej Góry będzie płynęło mnóstwo dobra i pozytywnej energii. Wszystko po to, by pomóc dzieciakom z problemami okulistycznymi – dodaje.

 

 

 

Sztab WOŚP ZG

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone