WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY SZATB ZIELONA GÓRA

30. Finał WOŚP w Zielonej Górze - Co to były za emocje! Jak poszły licytacje? [ZDJĘCIA]

30. Finał WOŚP w Zielonej Górze - Co to były za emocje! Jak poszły licytacje? [ZDJĘCIA] fot. Piotr Jędzura ŁZ
Wichura nie odpuszczała, ale Wielka Orkiestrya Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze zagrała – i to jak. Niesamowita atmosfera i ogromne serca zielonogórzan okazały się niezawodne. Furorę zrobiły licytacja „Ogol Radnego”, a także trening biegowy z Prezydentem Januszem Kubickim.

 

Nie było łatwo, ale jak zwykle Zielona Góra pokazała, że co by się nie działo – da radę. Mobilna scena otwartych serc rozgrzewała wszystkich w okolicznych sołectwach, a mieszkańcy pokazali ogromne serca. Podobnie było w samym mieście, gdzie pod sceną o godzinie 16:00, mimo wcześniejszej wichury i sytuacji nienapawającej optymizmem, udało się wystartować z koncertami zgodnie z planem. Z każdą godziną było nas coraz więcej, aż w końcu na parkingu obok zielonogórskiej filharmonii zgromadziły się tłumy – szczególnie na koncercie Cleo.

Grzegorz Hryniewicz wraz z Krzysztofem Skibą oraz Bachusem wprowadzili w ten wietrzny dzień ogrom pozytywnych emocji, dużo humoru i wspaniałą atmosferę pod sceną. Wszyscy bawili się świetnie i napełnili puchy po same brzegi – szczególnie tą przy scenie, gdzie ze wszystkich licytacji udało się zgromadzić aż 13 400 złotych. Szczególne miejsce w sercach zielonogórzan miały trening biegowy z prezydentem Januszem Kubickim, który poszedł za 2300 złotych, a także licytacja „Ogol Radnego”, w której finalnie mieliśmy aż dwóch zwycięzców. Tym samym pod brzytwę poszło dwóch radnych – Tomasz Sroczyński oraz Grzegorz Hryniewicz. Za jednego i drugiego do puchy trafiło najpierw 2600, a później 2500 złotych. To był piękny finał, który pokazał, że Zielona Góra będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

 

wośp zg

Do góry

 

WOŚP Zielona Góra

Wszelkie prawa zastrzeżone